Sandanski.com»ФК Беласица (Петрич) е първи на турнира Петричка пролет

ФК Беласица (Петрич) е първи на турнира Петричка пролет

Антония Р.
Антония Р.
Новак
506

Петричният тим Беласица стигна до първото място на турнира Петричка пролет, след като успя да се наложи над отбора Септември (Симитли) с 3:2 след изпълнение на дузпи.

Финалният мач от Петричка пролет бе много оспорван още от първите минути на срещата. Първото полувреме завърши с резултат 1:1 след точни попадения на Венци Стоянов за Беласица и Асен Топузов за Септември.

През второто полувреме напрежението пред вратите и на двата отбора бе голямо, но победен гол не бе отбелязан, заради което се стигна до изпълнение на дузпи.

Пропуски за отбора на Беласица направиха Владимир Кабранов, Красимир Шапкаров и Георги Жежев, а за Септември Симитли - Антон Гущеров, Антонио Лулейски, Методи Костов и Любомир Гуцев.